Loading...

Prachová barva Silver Lilac - Edable Art

Prachová barva Silver Lilac od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

88 Kč
488.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Složení produktu

Oxid titaničitý (E127, E110, E127, E133, E171)

Země původu

Velká Británie

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

168 Kč
2400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g - Super Streusel

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

208 Kč
2080 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Solar Gold - Edable Art

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

241 Kč
2410 Kč / 100g

Skladem > 10 ks